літо, літечко прийшло!!!


"Працюємо з батьками в єдиному просторі".

   Сьогодні у групу "Казка" ЗДО №9 "Сонечко" м.Переяслава-Хельницького завітала мама Старкової Дарини, Старкова Яна Тарасівна, яка працює медичною сестрою. Діти із задоволенням слухали Яну Тарасівну, яка розповіла про свою професію, ознайомила з матеріалом, з яким працює, вчила дітей надавати медичну допомогу, а основне не боятися лікарів та полюбити цю професію.


      Цікаво і весело проходять літні дні у ЗДО "Сонечко". Для дітей кожного дня проводяться тематичні розваги, покази лялькових театрів, екскурсії. Хочемо, щоб наші вихованці були радісні, веселі і набралися за літо здоров'я та позитивних емоцій.

день піску


день бантика


екскурсії

В бібліотеку


До пожежної частини


До магазину


День Нептуна

     Сьогодні до дітей на свято завітав Володар морів - Нептун (вих.Назаренко О.В.),  а щоб догодити моському володарю, діти намагалися розвеселити його іграми та таночками. За все це Нептун щедро обдаровував дітей чарівними краплинами води.

    (Свято підготували музкер. Чепіга Л.В. та вих. Назаренко О.В.)

 


      Сьогодні в нашому дошкільному закладі проходив День здоров'я під назвою "Вітамінний пікнік". Діти гралися в різні рухливі ігри, естафети, а після цього із задоволенням смакували літніми вітамінами.


      Наш садочок з 28.06 по 12.08 закривається на літні канікули. Бажаємо всім гарно відпочити, набратися нових сил.

    Чекаємо діток 13 серпня.