В рамках проекту "Працюємо з батьками в єдиному просторі" в групу "Колосок" завітала мама Тірбах Меланії - Тірбах Олеся, яка працює художником-декоратором. Вона розповіла про свою професію, ознайомила дітей з матеріалом з яким працює та виготовляла з дітками великі квіти з паперу.


       8 травня діти ЗДО №9 "Сонечко", гр. Калинка вшанували героїв-воїнів, які загинули у Другій Світовій війні, під час визволення рідного міста Переяслава від фашистських загарбників.

        В рамках проекту "Працюємо з батьками в єдиному просторі" в групу "Калинка" завітала мама Гейбатової  Богдани - Гейбатова Ірина Петрівна, яка працює перукарем.  Вона розповіла про свою професію, ознайомила дітей з різними видами перукарського інструменту, давала діткам поради, як правильно доглядати за своїм волоссям. Провела майстер-клас по створенню різноманітних зачісок.


    У ЗДО №9 "Сонечко" м. Переяслава-Хмельницького триває проект "Працюємо з батьками в єдиному просторі". На запрошення вихователів батьки приходять у групи та проводять з дітьми різноманітні майстер-класи, заняття або просто ігри. Так у групу "Калинка" завітала мама Мариніч Роми - Наталія Миколаївна, яка працює кондитером. Вона розповіла про свою професію, ознайомала з матеріалом з яким працює, а потім діти самостійно готували різноманітні смаколики, якими пригощали працівників закладу.
Щира вдячність таким батькам за співпрацю!!!


День вишиванки у ЗДО "Сонечко".

 

 

Я вишию сорочку кольорову

Й по білім світі гордо в ній піду.

У ній зустріну пору світанкову

І щастя світле я у ній знайду.

 

 

 

     Вихователі з дітьми провели тематичні заняття, на яких розповідали про історію вишиванки, робили аплікації, малювали малюнки, водили хороводи. Ну і звичайно діти демонстрували свої вишиванки, як справжні моделі.

 

 

 


Співпрацю з батьками продовжуємо.

    У групі "Веселка" мами, Кролевець Аліна, Синиця Юлія, Горбатенко Юлія, Романенко Людмила, Захарченко Марія, Рябчук Світлана допомагали висаджувати кімнатні квіти. Діти з великим задоволенням працювали з мамами, адже вже з дитинства вони ростуть справжніми помічниками.


Святкова зала

ЗДО №9 "Сонечко"

готова до проведення випускних ранків.

випускний бал  група"дЗВІНОЧОК"


ВИПУСКНИЙ БАЛ         ГРУПА "ПОЛУНИЧКА"