У дошкільному закладі було проведено засідання школи передового педагогічного досвіду, яке провела вихователь вищої категорії Чирка Світлана Григорівна з проблеми "Полікультура педагогіка у вихованні сучасної дитини". Світлана Григорівна поділилася з колегами міста своїми напрацюваннями та провела практичні заняття з вихователями.


15 лютого "Стрітення".
Прийшла пора зимі
на північ повертатись,
Тож хоче вона з нами попрощатись
Дарує масляну на прощання -
Свято зимове останнє.
       З веселими піснями, іграми, хороводами діти, вихователі ДНЗ №9 "Сонечко" м. Переяслава-Хмельницького, Київської області проводжали Зиму та зустрічали Весну. На святі були і веселі Скоморохи і Масляна і Зима і Весна. На завершення свята було спалене чучело зими. Масляна пригостила всіх млинцями та чаєм.
Масляна прийшла з добром
З сиром, маслом, пирогом.
І несе в міста і села,
Розваги і пісні веселі.
ВСІХ ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ!!!


     Семінар-практикум для вихователів міста був проведений  у нашому дошкільному закладі. Вчити дітей самостійно й нестандартно міркувати, обгрунтовувати свою думку, не боятися завдань з багатьма варіантами розв'язання - саме так вчить своїх вихованців вихователь вищої категорії, групи "Полуничка" Фаль Алла Віталіївна, застосовуючи інноваційну технологію "Палички Кюізенера". Досвідом своєї роботи вона ділилася з колегами міста.