В рамках пілотного проекту "Працюємо в єдиному просторі" в групу "Ромашка" ДНЗ №9 "Сонечко" завітали батьки Танащук Мілени - Віктор та Наталія. Вони провели майстер-клас з дітками по виготовленню Великодньої свічки з медового воску. Також розповіли дітям про майстерність вироблення різних фігур. Діти із зацікавленням слухали розповіді та старанно виготовляли кожен свою свічечку. Колектив закладу дякує батькам за проведення майстер-класу.НАРЕШТІ ВЕСНА!!!


     Ось і прийшло одне з найочікуваніших та найшанованіших свят українців - Великдень. У садочку "Сонечко" діти сумлінно готувались до нього: розмальовували писанки, виготовляли куличі, прикрашали групи.


       26 квітня у дошкільному закладі відбувся семінар-практикум для завідуючих, методистів та вихователів міста з проблеми: "Впровадження ідеї освіти для сталого розвитку в дошкільних навчальних закладах".

     Методист закладу Н.Л. Свириденко  презентувала програму Н.Гавриш, О. Пометун "Освіта для сталого розвитку". Вихователі      Т. Бублик та О. Русанова, які пройшли навчання за даною програмою ділились методами, формами, прийомами роботи з дітьми.

     Вихователь О. Мартишко презентувала показ мод, які виготовлені з покидькогвого матеріалу "Еко мода 2018"