Всіх відвідувачів нашого сайту вітаємо з наступаючим святом 8 Березня!!!

  Не дивлячись на зимову погоду у дошкільному закладі розпочались святкові ранки.  Хочемо вірити, що усміхнені обличчя наших діточок розтоплять чари зими і наступить справжня весна.

     У рамках проекту "Працюємо з батьками в єдиному просторі" у нашому закладі проходять майстер-класи, заняття, які проводять батьки наших вихованців. Так у групу "Світлячок" завітала мама, Оксана Степанова, яка провела майстер-клас з декупажу. Діти з великим захопленням слухали розповідь майстрині та вправлялись у виготовленні власних виробів.

     У групу "Наталочка"  завітали батьки Корпач Артема, які працюють стоматологами: Корпач Ігор та Вікторія. Вони провели з дітками цікаве заняття, а саме: розповіли про  професію лікаря-стоматолога, ознайомили з лікарським інвентарем, вчили як правильно піклуватись про здорові зубки. А на спеціальному муляжі діти вправлялись у пломбуванні зубів.

     У групу "Фіалка" завітав тато Ноздровської Ані, Вадим Анатолійович -  викладач школи мистецтв по класу духових інструментів.  Він познайомив дітей з роботою міської школи мистецтв по класу духових інструментів. Діти із задоволенням слухали розповідь про музичні інструменти та прослухали  кілька музичних творів.

    У старшу групу "Дзвіночок" завітав перукар. Вона ознайомила діток з професією перукаря та провела майстер-клас зачісок для дівчаток.